Apple chce od Samsungu ďalších 180 miliónov dolárov

Verdikt súdu, ktorý stanovil, že Samsung má Apple zaplatiť 584 miliónov dolárov za porušenie patentov, padol iba nedávno. Samsung sa voči tomu odvolal na najvyšší súd Spojených štátov a výsledok je zatiaľ nejasný. Apple ale v dožadovaní sa náhrad za škody pokračuje. Chce od Samsungu ďalších 180 miliónov dolárov.

Na Štedrý deň podal Apple podklady, podľa ktorých Samsung dlhuje Apple ďalších 180 miliónov dolárov. Má ísť o doplnkovú náhradu škody a úroky k už žiadaným 584 miliónom, ktoré mal Samsung pôvodne zaplatiť už v roku 2012. Samsung ale sumu stále odmieta zaplatiť a odvoláva sa.

Návrh na ďalšiu náhradu škody je predložený, no keďže Apple stále nedostal zaplatenú ani prvú sumu, vysúdiť ďalších 180 miliónov dolárov od Samsungu môže trvať opäť niekoľko rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.