Aj Macy sa dočkali aktualizácie, Apple vydal OS X 10.10.3

Apple podľa očakávaní vydal okrem iOS 8.3 aj najnovšiu aktualizáciu operačného systému OS X Yosemite pre Macy, OS X 10.10.3. Rovnako ako iOS 8.3, aj vydaniu OS X 10.10.3 predchád­zalo niekoľkotýždňové testovanie vývojármi aj verejnosťou. Finálna verzia prináša všeobecné zlepšenie stability, kompatibility a bezpečnosti. K zlepšeniam patria aj nové smajlíky Emoji, rozšírené možnosti Spotlight, lepší výkon a stabilita bezdrôtového spojenia cez Wi-Fi a Bluetooth a spoľahlivejšie zdieľanie obrazovky. Novinkou je aj úplne nová aplikácia Photos. Aj v prípade OS X 10.10.3 redaktori MacRumors priniesli prehľadné video zhŕňajúce všetky dôležité novinky, ktoré aktualizácia prináša.

Sťahovať môžete tradične cez Software Update v Mac App Store.

komentárov
 1. Odkedy mam Mabook Pro (2r) by ma skor zaujimalo preco mi nestaci 4G RAM na obycajne surfovanie po internete .

  To ze pridaju nové smajlíky Emoji ma voooobec nezujima . Z mojho subjektivneho pohladu sa Apple meni na nieco co nema nic spolocne s ideou ktora mi bola blizka ……

  Ps: moj stary Macbook slapal ovela stabilnejsie , rychlejsie ako novy MB Pro .

  0
  0
 2. Chcem sa opýtať jednu vec. Pokiaľ zaktualizujem svoj Mac na 10.10.3. tak mi ostane moja Aperture knižnica v pôvodnom stave alebo mi to všetko prekonvertuje do Photos a goodbye Aperture?
  Zatiaľ tomu rozumiem, že by nemal byť žiadny problém s ďalším používaním Aperture ibaže už nebude aktualizovaný tento program. Chcem pri Aperture ostať keďže ho využívam v širšej miere a predpokladám, že Photos bude v tomto smere obmedzené o funkcie z Aperture.
  Ďakujem.

  0
  0
 3. Lubos: absolutne suhlasim, chcel by som dufat, ze novy OSX 11 bude optimalizovany tak ako bol nenahraditelny Snow Leopard 10.6 , ktory bol precisteny od PPC kodu, teraz by mohli zrusit podporu pocitacov s 32bit procesormi a tym padom poriadne zoptimizovat system / to iste plati aj pre IOS/.

  0
  0
 4. Tacco:

  Bál som sa aj ja toho. Ja som mal knižnicu v iPhoto. Tá mi zostala nedotknutá. Prepokladám, že tak isto to bude aj s Aperture. Jednoducho to zdvojilo.

  0
  0
 5. Re (Tacco): Po spuštění Photos si vytvoří vlastní novou knihovnu(„Photos Library.photoslibrary“). Do ničeho dalšího se, zdá se, nepustí(ilo). Pak lze (asi) konvertovat.
  Mno, je to takové bláto… více zklamání než jásotu (i ve srovnání s iPhoto).

  0
  0
 6. Zdá sa, že 10.10.3 konečne opravuje všetky muchy s WiFi a AirPlay, ktoré niekedy vypadávalo. Už len počkať kým aplikácia Preview bude rýchlejšia, obyčajné zväčšovanie pdf súborov ju vie poriadne zahaprovať.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť