Zaujala vás vianočná reklama Apple The Song? Tu sú ďalšie detaily o jej príbehu

V pondelok ste si mohli pozrieť novú vianočnú reklamu Apple s názvom The Song. Je emotívne ladená a vianočné sviatky pripomína atmosférou, nie je zameraná na žiaden konkrétny produkt Apple. To bolo prijaté vo všeobecnosti kladne, a ak patríte k tým, ktorým sa reklama páčila, tak si určite pozrite aj nasledujúce zábery, ktoré odhaľujú ďalšie informácie o pozadí jej príbehu. Dozviete sa tak napríklad, že nahrávku, ktorú vnučka v reklame zdgitializovala a pripojila k nej svoj hlas ako darček pre babičku, bola nahraná cez „voice-o-graph“, zariadenie z roku 1940, ktoré umožňovalo nahrávať krátke záznamy priamo na platne.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.