Zaujala vás vianočná reklama Apple The Song? Tu sú ďalšie detaily o jej príbehu

V pondelok ste si mohli pozrieť novú vianočnú reklamu Apple s názvom The Song. Je emotívne ladená a vianočné sviatky pripomína atmosférou, nie je zameraná na žiaden konkrétny produkt Apple. To bolo prijaté vo všeobecnosti kladne, a ak patríte k tým, ktorým sa reklama páčila, tak si určite pozrite aj nasledujúce zábery, ktoré odhaľujú ďalšie informácie o pozadí jej príbehu. Dozviete sa tak napríklad, že nahrávku, ktorú vnučka v reklame zdgitializovala a pripojila k nej svoj hlas ako darček pre babičku, bola nahraná cez „voice-o-graph“, zariadenie z roku 1940, ktoré umožňovalo nahrávať krátke záznamy priamo na platne.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.