Vývojári, prispôsobujte svoje aplikácie pre 64-bit, vyzýva Apple

64-bitové procesory sa v smartfónoch objavili prvý raz s iPhonom 5s, no dnes už sú štandardom pre iPhone aj iPad a hlavne systém iOS 8. Aby bol však potenciál týchto procesorov využitý na maximum, je nevyhnutné, aby tomu boli prispôsobené aj aplikácie. Apple myslí aj na túto časť prechodu na vyspelejšie procesory a už od vydania iPhonu 5s vyzýva vývojárov k tomu, aby vyvíjali nové aplikácie s podporou pre 64-bit. Teraz navyše Apple rozposlal vývojárom e-mail, v ktorom pripomína blížiaci sa deadline. Od 1. februára totiž nebude 64-bit pre vývojárov voliteľnou možnosťou, ale povinnosťou. Všekty nové aplikácie vložené po tomto dátume už budú musieť byť vytvorené v iOS 8 SDK a s podporou 64-bitových procesorov. Pre aktualizácie aplikácií, ktoré už sú v App Store, to bude platiť od 1. júna 2015.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.