WWDC 2015 sa zrejme uskutoční v termíne od 8. do 12. júna 2015

Len včera sme vás informovali o termíne, v ktorom Apple predstaví nové iPhony, a už tu máme dátum ďalšieho významného podujatia Apple. Od 25. ročníka Apple konferencie WWDC prešli len dva mesiace a už vieme dátum 26. ročníka – ten by sa mal uskutočniť v dňoch od 8. do 12. júna 2015. V tomto čase je už tradične v Moscone centre v San Franciscu, kde sa WWDC koná, v pláne nič nehovoriaci „Corporate Event“. Pod týmto všeobecným označením sa aj v minulých rokoch ukrývalo WWDC, skutočný názov podujatia nie je odhalený až kým Apple oficiálne nerozpošle pozvánky. Tento dátum je taktiež v súlade s plánom konferencií, ktorý bol objavený v roku 2010, pričom dátumy za ostatné štyri roky boli presné. Apple však WWDC 2015 oznámi najskôr na jar 2015. Zatiaľ čo WWDC je zamerané na softvér, pred ďalším ročníkom by sa malo uskutočniť ešte niekoľko dôležitých podujatí, na ktorých Apple predstaví hardvérové novinky ako nový iPhone, iPad a zrejme aj iWatch či iné novinky.

Zdroj: MacRumors

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.