WWDC 2015 sa zrejme uskutoční v termíne od 8. do 12. júna 2015

Len včera sme vás informovali o termíne, v ktorom Apple predstaví nové iPhony, a už tu máme dátum ďalšieho významného podujatia Apple. Od 25. ročníka Apple konferencie WWDC prešli len dva mesiace a už vieme dátum 26. ročníka – ten by sa mal uskutočniť v dňoch od 8. do 12. júna 2015. V tomto čase je už tradične v Moscone centre v San Franciscu, kde sa WWDC koná, v pláne nič nehovoriaci „Corporate Event“. Pod týmto všeobecným označením sa aj v minulých rokoch ukrývalo WWDC, skutočný názov podujatia nie je odhalený až kým Apple oficiálne nerozpošle pozvánky. Tento dátum je taktiež v súlade s plánom konferencií, ktorý bol objavený v roku 2010, pričom dátumy za ostatné štyri roky boli presné. Apple však WWDC 2015 oznámi najskôr na jar 2015. Zatiaľ čo WWDC je zamerané na softvér, pred ďalším ročníkom by sa malo uskutočniť ešte niekoľko dôležitých podujatí, na ktorých Apple predstaví hardvérové novinky ako nový iPhone, iPad a zrejme aj iWatch či iné novinky.

Zdroj: MacRumors

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.