WWDC 2014 začína už dnes!

Už o niekoľko hodín Apple oficiálne otvorí medzinárodnú vývojársku konferenciu WWDC 2014 svojou úvodnou prezentáciou. Práve tá je z hľadiska odhaľovania noviniek v oblasti softvéru, prípadne hardvéru, kľúčová, a očakávajú ju fanúšikovia z celého sveta. Vďaka živému prenosu budete môcť sledovať túto úvodnú prezentáciu aj vy, a to cez oficiálne stránky. Minimálnymi požiadavkami na živý prenos je Safari 4 na OS X 10.6, iOS 4.2, QuickTime 7 na Windows a Apple TV druhej generácie so softvérom 5.0.2.

Dekorácie sú na mieste, konferencia sa môže začať. Zdroj: MacStories

Konferencia bude zameraná najmä na predstavenie nových generácií operačných systémov iOS 8 a OS X 10.10. Očakáva sa však, že Apple predstaví aj ďalšie novinky, ako napríklad novú platformu pre iOS, ktorá zabezpečí vyššiu úroveň kompatibility iOS zariadení s prvkami inteligentných domácností. Špekulovalo sa aj o predstavení nových iMacov, no tieto dohady boli neskôr negované. Priestor bude určite venovaný aj privítaniu Beats a predstaviteľov Jimmy Iovine a Dr. Dre v tíme Apple.

Ako zvyčajne, aj tento rok môžete očakávať súhrn najdôležitejších noviniek z WWDC na MacBlog.sk. Začiatok podujatia je naplánovaný na 19:00 nášho času.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.