Vývojári našli v betaverzii iOS 8.1 odkazy na iPad displej s vyšším rozlíšením Retina HD

Vývojár Hamza Sood objavil v betaverzii iOS 8.1 Beta 2, ktorá je prístupná vývojárom, odkazy na vyššie rozlíšenie pre nové iPady. Ide tak o ďalší dôkaz, že Apple plánuje predstaviť iPady s vyšším rozlíšením. Nie je však zrejmé, či sa vyššie rozlíšenie bude týkať len väčšieho iPadu Plus (12,9″), alebo aj klasického iPadu Air s 9,7″ uhlopriečkou. iPhone 6 aj iPhone 6 Plus prišli s novými displejmi Retina HD, ktoré ponúkajú vyššie rozlíšenie, širšie pozorovacie uhly, lepší kontrast a tenšiu konštrukciu. Dá sa preto očakávať, že aj iPady ponúknu Retina HD. V rozpore s tým je len skutočnosť, že zatiaľ čo displeje iPhonov 6 narástli, v prípade iPadu Air neočakávame väčší displej ako súčasných 9,7″.

Viac o nových iPadoch a ďalších novinkách sa dozvieme už o menej ako týždeň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.