Apple si drží prvé miesto v rebríčku najhodnotnejších značiek sveta

Poradenská spoločnosť Interbrand zverejnila najnovší rebríček najhodnotnejších značiek na svete. Apple si aj v tomto rebríčku drží už druhý rok prvé miesto ako najhodnotnejšia značka na svete. Okrem silnej ponuky produktov, ktorých uvedenia stále lámu rekordy, je silným predpokladom pre budúci úspech aj novinka Apple Pay, ktorá má ambície zmeniť zaužívané spôsoby platenia. Práve silná značka a postavenie Apple sú najlepšími predpokladmi pre to, aby tento ambiciózny plán vyšiel. Apple minulý rok vytlačil z prvého miesta Coca-Colu, ktorá sa tu držala 13 rokov, tento rok sa to podarilo aj Google. Prvá päťka najhodnotnejších spoločností je teda nasledovná – Apple, Google, Coca-Cola, IBM, Microsoft.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.