Výroba iWatch už začala, zatiaľ len v malom objeme

Výrobní partneri Apple už údajne spustili výrobu očakávaných inteligentných hodiniek iWatch. Správu priniesli čínske China Times, pričom ich zdrojmi by mali byť kontakty priamo u výrobných partnerov Apple. V súčasnosti sa však vyrábajú zatiaľ len v malom objeme, a ide tak o prípravu na hromadnú výrobu, ktorá bude predchádzať ich uvedeniu na trh.

Predstavené by mali byť niekedy v druhej polovici roka 2014. Správa taktiež uvádza, že hodinky by mali využívať SIP dizajn (system-in-package), vďaka ktorému je možné umiestniť na jeden modul viac čipov, čím sa ušetrí priestor. V prípade náramkového zariadenia je priestor na hardvér obmedzený, no Apple sa zrejme bude snažiť poskytnúť čo najväčšie množstvo dostupných čipov, najmä so zameraním na Fitness aplikácie.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.