Vimeo vylepšilo svoju Apple TV aplikáciu

Tvorcovia obľúbenej alternatívy YouTube, Vimeo, vydali novú, vylepšenú aplikáciu pre Apple TV. Tá by mala používateľom poskytnúť výrazne zjednodušené a prehľadné menu, v ktorom už nie je nič navyše, pričom obsah, ktorý vás zaujíma, je vždy na dosah. V kategórii Staff Favorites nájdete každý mesiac tie najlepšie videá, ktoré pre vás vyberá samotný tím Vimeo. Z pohodlia vašej obývačky a Apple TV odteraz môžete sledovať aj trailery k plateným videám. Po prihlásení sa k svojmu účtu bude aplikácia používať vami nastavený filter pre zobrazovaný obsah, po odhlásení sa zobrazia len videá, ktoré sú vhodné napríklad aj pre deti. Potešia aj nové skryté funkcie – ak počas prehrávania zmenšeného náhľadu stlačíte Play, video bude pokračovať tam, kde prestalo v náhľade; ak chcete pridať video do zoznamu na neskôr, alebo ho chcete like-ovať, stačí podržať na ovládači stredné tlačidlo (Select).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.