O testovanie OS X Yosemite majú vývojári oproti OS X Mavericks až štvornásobne väčší záujem

Najnovšia analýza od Chitika naznačuje, že operačný systém OS X Yosemite je pre vývojárov značne atraktívnejší ako jeho predchodca, OS X Mavericks. Tempo, akým rastie počet vývojárov testujúcich betaverzie OS X Yosemite je oproti betaverziám OS X Mavericks až štvornásobne vyššie. Analýza sa zamerala na obdobie od 2. júna do 2. júla. V tomto období dosiahol OS X Yosemite v Severnej Amerike podiel až 0,2 %, zatiaľ čo OS X Mavericks za rovnaké obdobie dosiahol len 0,05 %. Len pred pár dňami pritom Apple vydal už tretiu betaverziu určenú pre vývojárov, a tak je pravdepodobné, že už teraz je toto číslo ešte vyššie. Apple prvý raz predstavil OS X Yosemite na WWDC 2014, pričom v rovnakom čase sprístupnil vývojárom betaverzie OS X Yosemite a iOS 8. Veľký záujem zrejme vzbudzujú najmä nové funkcie umožňujúce ešte pokročilejšie a inteligentnejšie prepojenie oboch systémov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.