Vadia vám ostré hrany na MacBookoch? Ledge ponúka elegantné riešenie

iPhone 6 už síce opustil dizajn s hranami po obvode, avšak to sa nedá povedať o MacBookoch. Tie majú už dlhé roky relatívne ostré hrany presne tam, kde si väčšina používateľov ukladá svoje ruky pri písaní na klávesnici. Ak patríte k tým, ktorým tieto hrany prekážajú pri práci s MacBookom, možno vás zaujme novinka na Kickstarteri s názvom Ledge. Ide o príslušenstvo pre MacBooky, ktoré zjemňuje tieto hrany a vytvára pohodlnejší priestor pre položenie vašich zápästí. Tvorcovia sa snažili Ledge vytvoriť tak, aby nenarúšal dizajn MacBookov, ale naopak, aby ho doplňoval. Či sa im to podarilo, musíte zhodnotiť sami. Inštalácia je jednoduchá, k MacBooku prilepíte na hrany dve rozšírenia, ktoré sú taktiež vyrobené z hliníka.

Ledge je kompatibilný s MacBookmi a MacBookmi Pro od roku 2008, vrátane Retina MacBookov Pro a MacBookov Air od roku 2010. Projekt je zatiaľ vo fáze zbierania financií na Kickstarteri, v čase písania článku boli ešte k dispozícii Pledge v striebornej farbe za 39 USD, keď už budú v obchode, bude ich cena 60 USD. Za 49 USD sú k dispozícii aj rôzne farebné prevedenia (taktiež hliník), a za 85 USD double pack s dvoma setmi Ledge. Viac informácií nájdete priamo na Kickstarteri.

komentárov
  1. Lenze ja som si MBP kupil prave kvoli tym hranam. Tieto zlepsovaky akurat tak dehonestuju cistotu dizajnu. Ked clovek nesedi na laptopom ako blbec, tak si nemoze o tie hrany nic opierat. Ja mam zapastia oprete o plochu pod klavesnicou a o hranu sa neopieram vobes… nikdy som s tym nemal problem. Este by mohli vymysliet drziak cheesburgeru k iPhone… aby mohli americania jednou rukou telefonovat aj si odkusovat pocas soferovania.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.