Vadia vám ostré hrany na MacBookoch? Ledge ponúka elegantné riešenie

iPhone 6 už síce opustil dizajn s hranami po obvode, avšak to sa nedá povedať o MacBookoch. Tie majú už dlhé roky relatívne ostré hrany presne tam, kde si väčšina používateľov ukladá svoje ruky pri písaní na klávesnici. Ak patríte k tým, ktorým tieto hrany prekážajú pri práci s MacBookom, možno vás zaujme novinka na Kickstarteri s názvom Ledge. Ide o príslušenstvo pre MacBooky, ktoré zjemňuje tieto hrany a vytvára pohodlnejší priestor pre položenie vašich zápästí. Tvorcovia sa snažili Ledge vytvoriť tak, aby nenarúšal dizajn MacBookov, ale naopak, aby ho doplňoval. Či sa im to podarilo, musíte zhodnotiť sami. Inštalácia je jednoduchá, k MacBooku prilepíte na hrany dve rozšírenia, ktoré sú taktiež vyrobené z hliníka.

Ledge je kompatibilný s MacBookmi a MacBookmi Pro od roku 2008, vrátane Retina MacBookov Pro a MacBookov Air od roku 2010. Projekt je zatiaľ vo fáze zbierania financií na Kickstarteri, v čase písania článku boli ešte k dispozícii Pledge v striebornej farbe za 39 USD, keď už budú v obchode, bude ich cena 60 USD. Za 49 USD sú k dispozícii aj rôzne farebné prevedenia (taktiež hliník), a za 85 USD double pack s dvoma setmi Ledge. Viac informácií nájdete priamo na Kickstarteri.

komentárov
  1. Lenze ja som si MBP kupil prave kvoli tym hranam. Tieto zlepsovaky akurat tak dehonestuju cistotu dizajnu. Ked clovek nesedi na laptopom ako blbec, tak si nemoze o tie hrany nic opierat. Ja mam zapastia oprete o plochu pod klavesnicou a o hranu sa neopieram vobes… nikdy som s tym nemal problem. Este by mohli vymysliet drziak cheesburgeru k iPhone… aby mohli americania jednou rukou telefonovat aj si odkusovat pocas soferovania.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.