Takto bude údajne vyzerať druhá generácia iPadu Air

Francúzske stránky Nowhereelse.fr publikovali fotografie údajne dokonalej repliky iPadu Air 2, ktorá koluje v Číne. Podľa očakávaní je na nej viditeľný senzor odtlačkov prstov Touch ID, ktorý nahradil pôvodné tlačidlo Home. Pozmenený bol aj dizajn mriežky reproduktorov pri Lightning konektore a dizajn tlačidiel na úpravu hlasitosti. Na detailnej fotografii vidno, že na tejto replike chýba prepínač nad ovládačmi hlasitosti. Namiesto neho je tam vyrezaný otvor, ktorý sa pri výrobe zvykne použiť ako predpríprava na finálny rez.

Podobne ako ďalšie novinky od Apple – iPhone 6, iWatch, nové Macy – aj nové iPady očakávame už túto jeseň.

Ďalšie detailné fotografie nájdete v pokračovaní článku.iPad Air 2 replika

iPad Air 2 replika
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.