Stretnutie s Timom Cookom bolo vydražené za 330 tisíc dolárov

Charitatívna aukcia, v ktorej ste si mohli vydražiť stretnutie a obed s Timom Cookom, sa skončila. Šťastný výherca si toto stretnutie vydražil za cenu 330 001 USD. Aj keď stále ide o vysokú sumu, v porovnaní s minuloročnou aukciou, ktorej predmet bol podobný, je výrazne nižšia. Minulý rok sa totiž stretnutie s Timom Cookom vydražilo za 610 000 USD. Víťaz aukcie strávi s Timom Cookom približne hodinu priamo v centrále Apple, kde sa spolu naobedujú. Obed je v cene, cesta nie. Termín bude zvolený po dohode oboch strán. Peniaze opäť poputujú na dobrú vec, konkrétne bude výťažok venovaný charitatívnej organizácii RFK Center for Justice & Human Rights, ktorá sa zaoberá spravodlivosťou a ľudskými právami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica

Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.
Apple John Ternus Tim Cook
pokračovanie článku

Tim Cook končí, novým CEO Apple bude John Ternus!

Špekulovalo sa o tom v poslednej dobe naozaj výrazne. Aj v súvislosti s odchodom viacerých vysokopostavených manažérov spoločnosti Apple sa skloňoval možný odchod Tima Cooka z role CEO spoločnosti Apple. Známy bol pritom už aj jeho nástupca - John Ternus.