Flappy Bird sa vráti do App Store aj s multiplayerom, bude však menej návykový

Dong Nguyen, tvorca populárnej hry Flappy Bird, ktorú stiahol z App Store, teraz podľa očakávania oznámil, že ju opäť sprístupní. Hru, ktorá mu údajne vynášala až 50 tisíc dolárov denne, pôvodne stiahol preto, lebo bola príliš návyková a on nemal záujem o popularitu, ktorú mu priniesla. Tento krok mu však priniesol ešte viac publicity a podľa množstva poskytnutých rozhovorov sa zdá, že sa mu nakoniec zapáčila. Návrat Flappy Bird do App Store oznámil v najnovšom rozhovore pre CNBC.

Flappy Bird sa do App Store vráti v auguste a prinesie aj niekoľko zmien. Prvou novinkou bude multiplayer, teda hra viacerých hráčov. Druhou, avšak bližšie nešpecifikovanou zmenou je, že hra by mala byť menej návyková. Dong Nguyen však neozrejmil, ako to chce docieliť. V rozhovore taktiež spomenul svoju ďalšiu pripravovanú hru, v ktorej budú hráči ovládať postavičku, ktorá skáče z budovy na budovu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.