Stiahnite si Epic Zen Garden, ukážku grafického výkonu z WWDC

Apple toto leto na vývojárskej konferencii WWDC 2014 okrem iného predstavil aj nový nástroj pre vývojárov, API Metal. Ten by im mal umožniť posunúť výkon v hrách na iOS na novú úroveň. Počas WWDC sa na pódiu objavilo aj herné štúdio Epic, ktoré ukázalo čo dokázali vytvoriť za pomoci enginu Unreal 4 a API Metal. Výsledkom je Epic Zen Garden, ktorého jediným cieľom je ukázať zlepšenia v oblasti grafického výkonu iOS zariadení. Nečakajte preto hru, vaše interakcie sú obmedzené napríklad na dotyk stromu, z ktorého opadajú listy, alebo na jazierko s rybami. Uvidíte taktiež až 3500 motýľov naraz. Ide však o dobrú ukážku toho, akú grafiku môžeme očakávať v hrách už v blízkej budúcnosti.

Epic Zen Garden

Sťahovať môžete zadarmo z App Store. Potrebujete iOS 8 a minimálne iPhone 5s, iPad Air, iPad mini s Retina displejom.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.