Sieť hotelov Hilton nahradí kľúče a karty odomykaním izieb cez smartfón

Ubytovaní hostia budú mať vďaka najnovším plánom siete hotelov Hilton v tisícoch ich hotelov ešte vyšší komfort. Prostredníctvom smartfónov budú môcť vykonávať väčšinu bežných úkonov, ktoré museli doposiaľ riešiť na recepcii. Okrem samotnej rezervácie izby si budú môcť deň pred začiatkom pobytu vybrať aj konkrétnu izbu, v ktorej chcú byť ubytovaní – na mape každého poschodia uvidia voľné izby vrátane ich fotografií. Samozrejmosťou je aj check-in/out, nákup služieb navyše a donáška na izbu, to všetko cez smartfón. Tieto novinky budú pridávané už cez leto a do konca roka budú vo vyše 4000 hoteloch.

Budúci rok by k týmto možnostiam malo pribudnúť aj elektronické odomykanie izieb. Kľúče aj elektronické karty sa tak stanú minulosťou, do konca roka 2016 by ste si mali vedieť odomknúť izbu smartfónom vo väčšine Hiltonov na svete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.