Sieť hotelov Hilton nahradí kľúče a karty odomykaním izieb cez smartfón

Ubytovaní hostia budú mať vďaka najnovším plánom siete hotelov Hilton v tisícoch ich hotelov ešte vyšší komfort. Prostredníctvom smartfónov budú môcť vykonávať väčšinu bežných úkonov, ktoré museli doposiaľ riešiť na recepcii. Okrem samotnej rezervácie izby si budú môcť deň pred začiatkom pobytu vybrať aj konkrétnu izbu, v ktorej chcú byť ubytovaní – na mape každého poschodia uvidia voľné izby vrátane ich fotografií. Samozrejmosťou je aj check-in/out, nákup služieb navyše a donáška na izbu, to všetko cez smartfón. Tieto novinky budú pridávané už cez leto a do konca roka budú vo vyše 4000 hoteloch.

Budúci rok by k týmto možnostiam malo pribudnúť aj elektronické odomykanie izieb. Kľúče aj elektronické karty sa tak stanú minulosťou, do konca roka 2016 by ste si mali vedieť odomknúť izbu smartfónom vo väčšine Hiltonov na svete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.