Pozrite si profil nového finančného riaditeľa Apple

Vo vrcholnom manažmente Apple prebiehajú ďalšie zmeny. Na pozícii finančného riaditeľa (CFO) nahradil Petra Oppenheimera Luca Maestri. Ten pôvodne pracoval na rovnakých pozíciách v Xeroxe a Nokia Siemens Networks. Počas štvrťstoročnej kariéry vystriedal aj niekoľko vedúcich pozícií v General Motors.

Peter Oppenheimer bude odovzdávať svojmu nástupcovi všetky potrebné informácie a úlohy až do septembra, kedy oficiálne Apple opustí. Pre Apple pracoval od roka 1996, po odchode sa pridá k predstavenstvu Goldman Sachs.

Viac o tom, kto je Luca Maestri, zistíte na oficiálnych stránkach Apple.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.