Pozor, aby ste si svoj nový iPhone 6 neohli

Problémy, ktoré začínajú hlásiť prví majitelia nových iPhonov, sa z veľkej časti dali očakávať. iPhone 6 je väčší a zároveň tenší ako predchodcovia. Jeho telo je tvorené sklom a hliníkom, ktorý sa dá považovať za ohybný materiál. Niet preto divu, že sa začali objavovať správy používateľov, ktorým sa už podailo iPhone 6 ohnúť. V jednom prípade sa napríklad iPhone 6 Plus ohol po náročnom dni, keď jeho majiteľ zväčša sedel (pri šoférovaní a večeri) a tancoval. Všimol si to vďaka pokrivenému odrazu okna na displeji iPhonu položeného na stole. To všetko po približne 18 hodinách, počas ktorých bol iPhone 6 Plus vo vrecku. Podobné správy o ohnutých iPhonoch sa nevyhli ani modelom 5 a 5s, avšak s nárastom displeja a pridaním celohliníkovej zadnej strany sa dá očakávať, že ich bude ešte viac.

Aj iPhone 6 už ponúka zaoblený displej, no v pláne to nebolo. Zdroj: MacRumors.com (DevinPitcher)

Otázne je, nakoľko je to prekvapujúce, a ako na prípadné reklamácie bude reagovať Apple. Povie zákazníkom, že iPhone nemajú nosiť vo vrecku podobne, ako keď v prípade iPhonu 4 hovoril, že ho majitelia zle držia, a preto má slabý signál? Len čas ukáže, nakoľko závažný tento problém v skutočnosti je. Tenký elegantný dizajn však má aj svoje zjavné nevýhody.

komentárov
 1. dakujem za upozornenie, ja si ho davat do vrecka urcite nebudem!
  ale je pravda, ze ani nikam inam, takato ohavna vec totiz urcite v mojom vlastnictve neskonci…

  0
  0
 2. Chalani. Akože ja mám rád Apple. Ale hádam mi nechcete povedať že je normálne aby sa telefón za takéto peniaze ohol. Proste nie nie nie…

  0
  0
 3. No čo dodať, blbosť naša neopúšťaj nás. Osobne keď šodéruj tel. aj peňaženku zo zadných vyberám, šak komu by sa chcelo sedeť nepohodlne.

  Je to síce fail, ale rovnako sa Vám ohnú aj iné veci nie len telefón ak si na ne sadnete.

  0
  0
 4. No ja osobne ako manazer povazujem prave za normalne, ze sa mi stane ze si prisadnem telefon ci uz na stretnuti alebo v aute. Takze kram za 1000€+ ku ktoremu by som sa mal spravat ako v bavlnke povazujem za obrovsky krok spat. Keby Jobs dychal tak by ho to urcite hodilpo o zem. Vlastnim Iphone 4s a 5s takze ziaden anti apllista, ale toto je proste sklamanie. Takze si pockam na 6s cosa udeje :-)

  0
  0
 5. Na každý si to vytvaruje podle své péérdele :) Apple opět předběhl konkurenci !! Začínají prohnuté televizory a Applu um má takové mobily.
  Ještě že mi ta trojka dobře slouží .

  0
  0
 6. Keby sa to stalo pri sadnuti, tak ok. Ale precitajte si pozorne, ze sa to deje, ked je telefon normalne v prednom vrecku a nikto na nom nesedi.

  0
  0
 7. Veď teraz je móda mať veci s ohnutým displejom… Treba to brať ako možnosť ohnutia si telefónu podľa vlastného uváženia. Toto ešte nemá žiadna firma na svete.

  0
  0
 8. Na tom videu krasne vidiet, ze trapni dementi zo Samsungu nevedia poriadne okopirovat ani “bending” feature :-) – aspon take reakcie tu cakam, ako v kazdej inej diskusii na tejto stranke, kde sa spomenie nekvalitny, smejdovy produkt od srackoveho Samsungu. Akosi to nejde, vsak?

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.