Pixelmator pre iPad je už k dispozícii v App Store

Keď ste pozorne sledovali predstavovanie nového iPadu Air 2, určite si pamätáte, že Apple vyhradil priestor na pódiu aj tvorcom obľúbenej aplikácie na prácu s fotografiami, Pixelmator. Ako inak, tento čas využili na predstavenie novej verzie svojej aplikácie, ktorá je určená pre iPad. Tá bola od základov vybudovaná pre iOS 8 a naplno využíva 64-bitový procesor iPadu Air 2, no je kompatibilná aj so staršími iPadmi – potrebujete minimálne iPad 2 alebo iPad mini. Pixelmator pre iPad, podobne ako verzia pre Mac, ponúka množstvo nástrojov na retušovanie, upravovanie a vylepšovanie vašich fotografií alebo vytváranie nových obrázkov. Pixelmator pre iPad je v App Store k dispozícii za 4,49 EUR.

Upravujete fotografie aj na iOS zariadeniach? Ktoré aplikácie používate najčastejšie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.