Pixelmator 3.2 Sandstone – nové funkcie a dočasne znížená cena

Pixelmator je medzi fotografmi známy ako lacnejšia alternatíva k profesionálnemu Photoshopu od Adobe. Väčšine používateľov poskytne viac než dosť nástrojov na zlomok ceny Photoshopu. Vývojári teraz navyše oznámili novú pripravovanú veľkú aktualizáciu 3.2 Sandstorm. Jej kľúčovou novinkou je prepracovaný nástroj „Repair Tool“, ktorý za pomoci nových prelomových technológií umožní jednoduché a rýchle odstraňovanie prachu, drobných nedostatkov aj celých objektov z fotografií. Sandstorm samozrejme prinesie aj množstvo ďalších noviniek a zmien.

Pri príležitosti ohlásenia novej verzie je Pixelmator k dispozícii s 50% zľavou. Ponuka je časovo obmedzená. Sťahovať môžete z Mac App Store (13,99 EUR, bežne 26,99 EUR)

komentár
  1. vynikajúci grafický nástroj. Na úpravu fotiek je najlepši Aperture, ale pre rôzne grafické veci (napr. plagáty) jednoznačne pixelmator. Dokonca môžte hotové veci ukladať v PSD formáte photoshopu. Najlepšia alternativa photoshopu a za zlomok ceny. Uvital by som už len HDR spracovanie fotografii, ale to je skôr požiadavka na APERTURE.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť