Olloclip predstavili nový objektív pre iPhone 6 (Plus)

Práve kvalitný fotoaparát v iPhonoch je dôvodom, prečo sú najobľúbenejšími fotoaparátmi na svete. iPhone 6 posúva fotoaparát na ešte vyššiu úroveň, 6 Plus ponúka aj optickú stabilizáciu obrazu, ktorá vám zaistí ostrejšie snímky aj v horších podmienkach. Vďaka množstvu aplikácií ide o skvelý kompakt, no chýbajú mu ďalšie možnosti, ktoré ponúkajú fotoaparáty s výmennými objektívmi. Tieto výhody sa snaží spoločnosť Olloclip priniesť aj majiteľom iPhonov 6 a 6 Plus v podobe nového objektívu „4 v 1“. Po prvý raz je objektív tejto spoločnosti prispôsobený na používanie oboma fotoaparátmi na iPhone – iSight vzadu, FaceTime vpredu. Kúpou získate objektív „rybie oko“ (extrémne širokouhlý), širokouhlý objektív a makro objektívy 10× a 15×.

Nový objektív bude v predaji od konca novembra, predobjednávať však môžete už teraz. Cena je 79,99 USD.

Využívate foto príslušenstvo pre iPhone v podobe objektívov či statívov alebo si vystačíte s tým čo ponúka samotný iPhone?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.