Foxconn zvažuje investíciu vo výške takmer šiestich miliárd dolárov do novej továrne na výrobu displejov

Najmä čerstvo predstavené novinky od Apple majú takmer vždy jeden spoločný problém – ich nedostatok. Napriek všetkej snahe výrobné kapacity nestačia vyrábať dostatok zariadení na to, aby sa v úvodných mesiacoch pokryl celý dopyt. Rovnako na tom je iPhone 6 a 6 Plus, ktorý sa síce oficiálne predáva v niektorých krajinách už mesiac, no stále ide o nedostatkový tovar. Hlavný výrobný partner Apple, Foxconn, v súčasnosti zvažuje veľkú investíciu vo výške 5,7 miliardy USD do novej továrne, kde by sa mali vyrábať displeje pre Apple. Práve displeje je jednou z najdrahších súčiastok každého zariadenia a svetové kapacity na ich výrobu sú obmedzené. Apple v súčasnosti odoberá displeje od viacerých dodávateľov ako napríklad, Samsung, LG alebo Sharp. Samozrejme, Foxconn by s novou investíciou chcel získať Apple ako hlavného odberateľa displejov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.