Odomykanie hotelových izieb iPhonmi sa po úspešnom testovaní dostáva do ďalších hotelov

Sieť hotelov Starwood Hotels & Resorts v januári oznámila skúšobnú prevádzku novej služby, ktorá nahradzuje tradičné kľúče a karty na odomykanie izieb iPhonmi. Testovacia prevádzka bola obmedzená len na dva hotely, avšak teraz sieť oznámila, že už od tejto stredy bude novinka prístupná v desiatich hoteloch po celom svete, pričom už do konca budúceho roka budete môcť takto odomykať izby v 30 000 hotelových izbách naprieč 150 hotelmi siete. Nastavenie služby je jednoduché a prebieha cez rezervačný systém dostupný priamo v aplikácii. S ňou zvládnete nielen odomykanie izieb cez Bluetooth, ale aj check-in a check-out, vďaka čomu sa už nemusíte zdržiavať na recepcii.

Oficiálna aplikácia je k dispozícii zadarmo. Nanešťastie, žiaden zo zatiaľ podporovaných hotelov sa nenachádza v Európe. Odomykanie izieb iPhonom si budete môcť vyskúšať pri ceste do Pekingu, Cancúnu, Cupertina, Harlemu, Doha, Hollywoodu, Hong Kongu, New Yorku alebo Singapúru.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.