Odomykanie hotelových izieb iPhonmi sa po úspešnom testovaní dostáva do ďalších hotelov

Sieť hotelov Starwood Hotels & Resorts v januári oznámila skúšobnú prevádzku novej služby, ktorá nahradzuje tradičné kľúče a karty na odomykanie izieb iPhonmi. Testovacia prevádzka bola obmedzená len na dva hotely, avšak teraz sieť oznámila, že už od tejto stredy bude novinka prístupná v desiatich hoteloch po celom svete, pričom už do konca budúceho roka budete môcť takto odomykať izby v 30 000 hotelových izbách naprieč 150 hotelmi siete. Nastavenie služby je jednoduché a prebieha cez rezervačný systém dostupný priamo v aplikácii. S ňou zvládnete nielen odomykanie izieb cez Bluetooth, ale aj check-in a check-out, vďaka čomu sa už nemusíte zdržiavať na recepcii.

Oficiálna aplikácia je k dispozícii zadarmo. Nanešťastie, žiaden zo zatiaľ podporovaných hotelov sa nenachádza v Európe. Odomykanie izieb iPhonom si budete môcť vyskúšať pri ceste do Pekingu, Cancúnu, Cupertina, Harlemu, Doha, Hollywoodu, Hong Kongu, New Yorku alebo Singapúru.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.