Očakávaná hra Borderlands: The Pre-Sequel už vyšla na Mac, herné konzoly aj PC

Najnovšie pokračovanie úspešnej série hier Borderlands, The Pre-Sequel, už vyšlo na Mac, herné konzoly aj PC. Dej tretieho pokračovania série sa odohráva medzi udalosťami prvej a druhej hry, a opäť prináša obľúbený model akčnej strieľačky z pohľadu prvej osoby s RPG prvkami a obrovským množstvom pokladov, ktoré čakajú na vaše objavenie. Vašim cieľom bude zachrániť po boku postavy Handsome Jack mesiac Pandory. K dispozícii budú štyri hrateľné postavy, množstvo nových zbraní a dopravných prostriedkov. Hra vychádza dnes, 16. októbra, súčasne na všetky spomínané platformy, na Mac si ju môžete stiahnuť cez Mac App Store alebo Steam (49,99 EUR).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.