Aplikácie Facebook, Youtube a Skype už tiež prinášajú podporu iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Predaj iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus je vo svete v plnom prúde a postupne sa dostane aj k nám (31.10.). Aby ste z nového telefónu vyťažili maximum, potrebujete aj aplikácie, ktoré sú mu prispôsobené. iPhone 6 (Plus) síce dokáže zväčšiť aj ich staršie verzie, a v mnohých prípadoch si to ani veľmi nevšimnete, no nevyužívajú tak naplno väčší displej. Našťastie, situácia sa rýchlo zlepšuje a teraz sa k aplikáciám oficiálne podporujúcim iPhone 6 a 6 Plus pridali aj obľúbené aplikácie Facebook, YouTube a Skype. Apple poskytuje aplikáciám aktualizovaným pre iOS 8 v App Store prémiový priestor. Ľahko tak nájdete napríklad hry, ktoré využívajú novú technológiu Metal pre iOS 8. Zoznam aplikácií a hier optimalizovaných pre iOS nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.