Aplikácie Facebook, Youtube a Skype už tiež prinášajú podporu iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Predaj iPhonu 6 a iPhonu 6 Plus je vo svete v plnom prúde a postupne sa dostane aj k nám (31.10.). Aby ste z nového telefónu vyťažili maximum, potrebujete aj aplikácie, ktoré sú mu prispôsobené. iPhone 6 (Plus) síce dokáže zväčšiť aj ich staršie verzie, a v mnohých prípadoch si to ani veľmi nevšimnete, no nevyužívajú tak naplno väčší displej. Našťastie, situácia sa rýchlo zlepšuje a teraz sa k aplikáciám oficiálne podporujúcim iPhone 6 a 6 Plus pridali aj obľúbené aplikácie Facebook, YouTube a Skype. Apple poskytuje aplikáciám aktualizovaným pre iOS 8 v App Store prémiový priestor. Ľahko tak nájdete napríklad hry, ktoré využívajú novú technológiu Metal pre iOS 8. Zoznam aplikácií a hier optimalizovaných pre iOS nájdete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.