Nová hra Angry Birds Stella je už k dispozícii v App Store

Ďalšia hra zo sveta Angry Birds s podtitulom Stella je už k dispozícii aj v slovenskom App Store. Ide o najnovšie pokračovanie série, v ktorom však namiesto známych nahnevaných vtákov dostanete do rúk ich nežnejšie polovičky. So Stellou a a jej kamarátkami budete ochraňovať ich domov Golden Island pred otravnými prasatami. K dispozícii je vyše 120 levelov s novými hernými prvkami a podporou hračiek Telepod od Hasbro. Hru budú sprevádzať aj nové hračky, rozprávky a knižky.

Angry Birds Stella si môžete stiahnuť zadarmo z App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.