Najlepšie využitie pre tablet Surface? Podložka pre iPad

Po škandáloch spôsobených hráčmi NFL, ktorí používali slúchadlá Beats napriek zákazu a pokutám zo strany sponzora Bose, tu máme ďalší problém so sponzorovaným umiestňovaným produktov. Zdá sa, že spoločnosti budú pri platení za umiestňovanie produktov musieť dávať väčší pozor, či sa to vyplatí. V opačnom prípade môže táto snaha skončiť presne naopak a pomôcť konkurencii. Škandálne totiž dopadlo umiestnenie tabletov Surface v spravodajstve CNN. Jedna z komentátoriek CNN tablet od Microsoftu použila vo volebnom štúdiu ako podstavec pre svoj iPad. Druhý komentátor zostal taktiež verný iPadu, aj keď pred sebou mal Surface.

komentáre
  1. Aspon vidno ako ludia sprosteju a ked im nikto nevysvetlí ako funguje ozajstny prístroj a nie hračka , tak budú používať stále hračku :). Vlastním ipad ale iba na hranie a web . sem tam foto . ale na pracu je surface 1000% lepší. Len škoda že je tak drahý a tak nedostupný

    0
    0
  2. Ale chodte volakde s bulvarom! Ved na Surface maju volebnu statistiku, grafy a s iPadom tweetuju. Takze na jednom je praca, na druhom volnocasove aktivity – a to vsetko v priamom prenose.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.