Najlepšie využitie pre tablet Surface? Podložka pre iPad

Po škandáloch spôsobených hráčmi NFL, ktorí používali slúchadlá Beats napriek zákazu a pokutám zo strany sponzora Bose, tu máme ďalší problém so sponzorovaným umiestňovaným produktov. Zdá sa, že spoločnosti budú pri platení za umiestňovanie produktov musieť dávať väčší pozor, či sa to vyplatí. V opačnom prípade môže táto snaha skončiť presne naopak a pomôcť konkurencii. Škandálne totiž dopadlo umiestnenie tabletov Surface v spravodajstve CNN. Jedna z komentátoriek CNN tablet od Microsoftu použila vo volebnom štúdiu ako podstavec pre svoj iPad. Druhý komentátor zostal taktiež verný iPadu, aj keď pred sebou mal Surface.

Zdroj: adamUCF@CNN

komentáre
  1. Aspon vidno ako ludia sprosteju a ked im nikto nevysvetlí ako funguje ozajstny prístroj a nie hračka , tak budú používať stále hračku :). Vlastním ipad ale iba na hranie a web . sem tam foto . ale na pracu je surface 1000% lepší. Len škoda že je tak drahý a tak nedostupný

    0
    0
  2. Ale chodte volakde s bulvarom! Ved na Surface maju volebnu statistiku, grafy a s iPadom tweetuju. Takze na jednom je praca, na druhom volnocasove aktivity – a to vsetko v priamom prenose.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.