iPhone 6 a 6 Plus je možné rýchlejšie nabíjať za pomoci iPad nabíjačky

Prvé praktické testy nových iPhonov ukazujú, že Applu sa podarilo aj napriek batériám, ktoré majú menšiu kapacitu ako u konkurencie, dosiahnuť výbornú výdrž batérie, ktorá vyniká najmä na väčšom iPhone 6 Plus. Väčšie batérie však vyžadujú aj dlhšie nabíjanie a keďže v balení nájdete rovnaký adaptér, ako bol k predchádzajúcej generácii, nabíjanie trvá o niečo dlhšie. Nové iPhony sa však oproti predchodcom líšia v tom, že sú schopné odoberať až 12 W namiesto 5 W, ktoré odoberala predchádzajúca generácia. Tento odber je v súlade s iPadmi a dosiahnete ho tak, že použijete napríklad adaptér, ktorý ste mali k iPadu, alebo USB port na niektorom z novších Macov. Výrazne tým skrátite čas nabíjania – 90% nabitie iPhonu 6 Plus tak trvá približne dve hodiny.

komentárov
  1. nabíjanie iphonov iPad nabijackami bolo možné vždy, stačí si pozrieť, iPad nabijacku v apple store co podporuje za devices

    pri nabíjaní je to rýchlejšie, ale potom po nabiti, telefon vydrží cca o 20% kratšie (ip5, ip5c, ip5s), môžete si to vyskusat.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.