iPhone 6 a 6 Plus je možné rýchlejšie nabíjať za pomoci iPad nabíjačky

Prvé praktické testy nových iPhonov ukazujú, že Applu sa podarilo aj napriek batériám, ktoré majú menšiu kapacitu ako u konkurencie, dosiahnuť výbornú výdrž batérie, ktorá vyniká najmä na väčšom iPhone 6 Plus. Väčšie batérie však vyžadujú aj dlhšie nabíjanie a keďže v balení nájdete rovnaký adaptér, ako bol k predchádzajúcej generácii, nabíjanie trvá o niečo dlhšie. Nové iPhony sa však oproti predchodcom líšia v tom, že sú schopné odoberať až 12 W namiesto 5 W, ktoré odoberala predchádzajúca generácia. Tento odber je v súlade s iPadmi a dosiahnete ho tak, že použijete napríklad adaptér, ktorý ste mali k iPadu, alebo USB port na niektorom z novších Macov. Výrazne tým skrátite čas nabíjania – 90% nabitie iPhonu 6 Plus tak trvá približne dve hodiny.

komentárov
  1. nabíjanie iphonov iPad nabijackami bolo možné vždy, stačí si pozrieť, iPad nabijacku v apple store co podporuje za devices

    pri nabíjaní je to rýchlejšie, ale potom po nabiti, telefon vydrží cca o 20% kratšie (ip5, ip5c, ip5s), môžete si to vyskusat.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.