iOS Human Interface Guidelines – nová kniha pre vývojárov k dispozícii v iBooks

Apple je známy svojou snahou zachovať základné prvky používateľského rozhrania naprieč všetkými aplikáciami, či už ide o aplikácie pre Mac či iOS. Už od čias Macintoshu preto vydáva pokyny, podľa ktorých majú vývojári vytvárať a prispôsobovať používateľské prostredie svojich aplikácií. Príručky sú dostupné aj pre iOS, no najnovšia verzia pre iOS 7 bola doposiaľ dostupná len na portáli pre vývojárov. Najnovšie ju Apple vydal aj prostredníctvom obchodu iBookstore. Dostupná je zadarmo, a tak sú potrebné informácie dostupné ešte širšiemu publiku vývojárov. Sťahovať môžete tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.