Apple sprístupnil promo kódy aj na položky predávané v aplikáciách

Apple už dlho umožňuje vývojárom používanie promo kódov, za pomoci ktorých je možné sťahovať napríklad platené aplikácie úplne zadarmo. Tieto kódy sa zvyknú používať napríklad pre recenzentov alebo do súťaží. V súčasnej dobe je však stále viac aplikácií vydávaných v rámci modelu free-to-play, teda sú zadarmo, ale dodatočný obsah sa predáva priamo v nich. Apple sa najnovšie prispôsobuje aj tomuto trendu a povoľuje vývojárom používanie promo kódov aj na obsah, ktorý sa bežne predáva v aplikáciách. Napriek tomu, že promo kódy na obsah predávaný v aplikáciách už sú k dispozícii vývojárom, Apple ešte neprispôsobil informácie na stránkach pre vývojárov, a tak na nich stále informuje o tom, že promo kódy nefungujú na In-App predaj ani na obsah predávaný v „novinovom stánku“ Newsstand.

Promo kódy vám už môžu sprístupniť napríklad aj virtuálnu menu v hre. Zdroj: 148Apps

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.