Google vydal novú aplikáciu Slides pre iOS, aktualizoval Docs a Sheets

Google vydal novú aplikáciu Slides pre iPhone a iPad čím doplnil svoju ponuku kancelárskych aplikácií Docs a Sheets, ktoré taktiež aktualizoval. Podobne ako internetová verzia Slides, ktorá je súčasťou Google Drive, aj Slides pre iOS ponúka rovnaké možnosti na otváranie, úpravu a vytváranie prezentácií. Poteší aj kompatibilita s PowerPoint súbormi od Microsoftu a možnosť spolupracovať na prezentácii s ďalšími. Google taktiež aktualizoval Docs a Sheets, pričom do nich pridal kompatibilitu s ich ekvivalentmi od Microsoftu – dokumentmi Word a Excel.

Balík aplikácií od Google pre iOS je kompletný – Docs, Sheets a Slides

Všetky aplikácie sú zadarmo k dispozícii v App Store: Slides, Docs, Sheets.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.