Flappy Bird sa vrátil, zatiaľ len na Amazon Fire TV

Dong Nguyen, tvorca prekvapivo úspešnej a ziskovej hry Flappy Bird, v máji oznámil, že v auguste plánuje opäť sprístupniť túto hru cez App Store. Flappy Bird s novým názvom Flappy Birds Family je skutočne späť, avšak zatiaľ len pre Amazon Fire TV. Podľa očakávaní prináša niekoľko noviniek – nová prekážka duch, splitscreen multiplayer pre dvoch hráčov vo forme pretekov, a rôzne druhy vtákov na výber. Zároveň môžete v hre zbierať aj zvláštne vajíčka, avšak ich zmysel zatiaľ nebol ozrejmený. Dá sa predpokladať, že podobne bude staronový Flappy Bird vyzerať aj na iOS.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.