Adobe zverejnil príručku, podľa ktorej si viete preniesť fotky z Aperture do Lightroom

Keď Apple v júni oznámil, že ukončuje vývoj svojej profesionálnej aplikácie na úpravu fotografií, Aperture, pohneval si tým mnoho fotografov, ktorí mali Aperture radi. Konkurenciu však tento krok potešil nakoľko môže očakávať množstvo používateľov hľadajúcich alternatívu. Aby ich získal čo najviac, Adobe už teraz zverejnil príručku, v ktorej popisuje, ako previesť svoje fotografie z Aperture do Lightroom, konkurencie od Adobe. V nej je k dispozícii detailný postup krok po kroku, avšak Adobe zároveň informuje, že pracuje na nástroji, ktorý to dokáže automaticky za vás. Príručku v PDF si môžete stiahnuť z oficiálnych stránok.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.