Adobe zverejnil príručku, podľa ktorej si viete preniesť fotky z Aperture do Lightroom

Keď Apple v júni oznámil, že ukončuje vývoj svojej profesionálnej aplikácie na úpravu fotografií, Aperture, pohneval si tým mnoho fotografov, ktorí mali Aperture radi. Konkurenciu však tento krok potešil nakoľko môže očakávať množstvo používateľov hľadajúcich alternatívu. Aby ich získal čo najviac, Adobe už teraz zverejnil príručku, v ktorej popisuje, ako previesť svoje fotografie z Aperture do Lightroom, konkurencie od Adobe. V nej je k dispozícii detailný postup krok po kroku, avšak Adobe zároveň informuje, že pracuje na nástroji, ktorý to dokáže automaticky za vás. Príručku v PDF si môžete stiahnuť z oficiálnych stránok.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.