Do Apple Store pribudla sekcia pre Beats by Dr. Dre

Apple pridal do svojho online obchodu novú sekciu doplnkov určenú pre nedávno odkúpenú firmu Beats by Dr. Dre. Okrem luxusných slúchadiel nájdete v Apple Store aj reproduktory a zopár ďalších doplnkov od Beats. Apple odkúpil Beats Electronics spolu s Beats Music a značkou Beats by Dr. Dre za tri miliardy amerických dolárov. Akvizícia oficiálne prebehla na prelome júlaaugusta.

Zdroj: store.apple.com.

komentáre
  1. No nevím, dobrý zvuk ? Měl jsem je na test, na kvalitní poslech to není. Ty sluchátka jsou cílené na mladou generaci, uřvané a přebasované.

    0
    0
  2. Beats su za tu cenu neni kvalitne sluchatka. Za rovnaku cenu dostanete u normalnej znacky (Sennheiser, AKG, Beyerdynamics, …) kvalitny zvuk.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.