Beats oslavujú štyridsiate výročie Hello Kitty špeciálnou edíciou slúchadiel

Beats predstavili pri príležitosti 40. výročia Hello Kitty novú limitovanú edíciu slúchadiel na hlavu, Solo2, a do uší, urBeats. Od bežných edícií týchto slúchadiel sa limitovaná edícia líši unikátnym dizajnom Hello Kity využívajúcim kontrastnú bielu, červenú a modrú. Súčasťou balenia je aj zberateľské puzdro. Oproti bežným cenám týchto modelov je Hello Kitty edícia o 50 USD drahšia. Hello Kitty Solo2 slúchadlá stoja 249,95 USD, Hello Kitty urBeats stoja 149,95 USD. Predstavené boli na podujatí Hello Kitty Con 2014, ktoré sa konalo v Los Angeles. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach – Solo2, urBeats.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.