Apple vydal nástroj na odhlásenie čísla z príjmania iMessage správ

Apple čelil ostrej kritike za to, že prakticky znemožňoval niektorým používateľom v prechode z iPhonu na Android. Chyba v iMessage totiž spôsobovala, že správy odosielané od majiteľov iPhonov používateľom, ktorí prešli na Android, neboli doručované. Stále boli totiž posielané ako iMessage, aj keď už na telefónnom čísle používali Android. Objavilo sa niekoľko postupom, ako vypnúť iMessage pred prechodom na Android, avšak mnoho používateľov už iOS zariadenie nemalo k dispozícii, a tak mali smolu. Tí, ktorí im posielali iMessage správy sa potom čudovali, prečo neodpovedajú, keď bola správa aspoň na oko normálne odoslaná.

Apple teraz konečne zareagoval a zverejnil nový nástroj, za pomoci ktorého môžete odstrániť svoje číslo z databázy iMessage, vďaka čomu budú opäť dostávať správy od používateľov iPhonu. Stačí navštíviť tieto stránky a zadať telefónne číslo, s ktorým ste prešli z iPhonu na Android.

komentáre
  1. Panko co tento clanok napisal, by mohol venovat aspon 3 minuty k tomu, ze to skopiruje odniekade. Nasrali ste ma, ked som zistil ze tam neni slovensko, a kazdy koho to zaujalo zabil ba cas.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.