Apple vydal nástroj na odhlásenie čísla z príjmania iMessage správ

Apple čelil ostrej kritike za to, že prakticky znemožňoval niektorým používateľom v prechode z iPhonu na Android. Chyba v iMessage totiž spôsobovala, že správy odosielané od majiteľov iPhonov používateľom, ktorí prešli na Android, neboli doručované. Stále boli totiž posielané ako iMessage, aj keď už na telefónnom čísle používali Android. Objavilo sa niekoľko postupom, ako vypnúť iMessage pred prechodom na Android, avšak mnoho používateľov už iOS zariadenie nemalo k dispozícii, a tak mali smolu. Tí, ktorí im posielali iMessage správy sa potom čudovali, prečo neodpovedajú, keď bola správa aspoň na oko normálne odoslaná.

Apple teraz konečne zareagoval a zverejnil nový nástroj, za pomoci ktorého môžete odstrániť svoje číslo z databázy iMessage, vďaka čomu budú opäť dostávať správy od používateľov iPhonu. Stačí navštíviť tieto stránky a zadať telefónne číslo, s ktorým ste prešli z iPhonu na Android.

komentáre
  1. Panko co tento clanok napisal, by mohol venovat aspon 3 minuty k tomu, ze to skopiruje odniekade. Nasrali ste ma, ked som zistil ze tam neni slovensko, a kazdy koho to zaujalo zabil ba cas.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.