Apple údajne plánuje otvoriť nové výskumné stredisko v Cambridge

Podľa Business Weekly plánuje Apple v najbližších týždňoch otvoriť nové stredisko pre výskum a vývoj. To by sa malo nachádzať v Anglicku, v meste Cambridge, na 90 Hills Road. Ide o prestížnu korporátnu lokalitu v blízkosti centier spoločností ako Microsoft a Sony. Cambridge je vyhľadávanou desitnáciou pre kancelárie veľkých spoločností, od roku 1998 si ich tu otvorilo už vyše tisíc spoločností, vďaka čomu získala lokalita prezývku Silicon Fen (kvôli podobnosti so Silicon Valley). Apple však nemá v pláne nič megalomanské, ako v prípade centrály Apple Campus 2.0, a zo začiatku tu bude zamestnaných 20 ľudí, s rozšírením na 40 budúci rok. Apple má podobné strediská pre výskum a vývoj napríklad aj v Izraeli či Taiwane.

Apple už čoskoro nájdete aj v „Silicon Fen“ v Cambridgi. Zdroj: Cmglee@Wikipedia

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.