Apple vydal a v zápätí aj stiahol iOS 8.0.1

Aktualizácia iOS 8 priniesla okrem množstva noviniek aj nemalé množstvo problémov a chýb. Ak patríte k používateľom, ktorí po jej nainštalovaní zaznamenali problémy, určite ste nedočkavo čakali na iOS 8.0.1 s ich riešením. Apple skutočne pomerne rýchlo vydal iOS 8.0.1, no s touto aktualizáciou prišlo ešte viac problémov. iOS 8.0.1 by síce malo riešiť problémy s HealthKit aplikáciami, klávesnicami, Photo Library, funkciou Reachability, iCloud zálohami a podobne. V skutočnosti však priniesla táto aktualizácia viac problémov ako riešení – majiteľom iPhonov 6 a 6 Plus sa už telefón nepripojil na mobilnú sieť a nefunguje ani Touch ID. Apple aktualizáciu rýchlo stiahol a dotknutým používateľom odporučil Restore ich iPhonu cez iTunes. Už pracuje na náprave, nová verzia by mala byť k dispozícii tak skoro, ako to bude možné. Používatelia na starších iPhonoch a iPadoch zatiaľ nehlásili s touto aktualizáciou žiadne problémy.

komentáre
  1. problemy su aj na starsich iphonoch-aplikacie padaju a najvacsi problem je vydrz baterky,ked treba iphone nabijat aj 3x za den…neskutocne rychlo sa zacal vybijat

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.