Apple údajne predstaví nové MacBooky Air už tento týždeň

Podľa stránok 9to5Mac by mal Apple ešte tento týždeň aktualizovať rad počítačov MacBook Air. Nové špecifikácie by mohli byť oficiálne zverejnené už dnes. Žiadne dramatické zmeny však neprídu, podľa všetkého pôjde najmä o vylepšené Intel Haswell procesory. Ako naznačuje obrázok nižšie, v prípade základného modelu by malo ísť o mierne zvýšenie taktu procesora. Nový model ponúkne procesor Intel Core i5 s 1,4 GHz a Turbo Boost do 2,7 GHz, oproti „starému“ MacBooku Air s 1,3 GHz procesorom (Turbo Boost 2,6 GHz). Dizajn ani váha MacBooku Air sa nemení. Podobné mierne zvýšenie výkonu očakávame aj pri ostatných konfiguráciách MacBookov Air. Väčšie zmeny prídu až s očakývanými Retina MacBookmi Air, ktoré by mali byť predstavené neskôr tento rok.

Nový MacBook Air žiadne výrazné zmeny neprinesie. Zdroj: MacBook Air

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.