Ak chcete naďalej používať FaceTime, musíte aktualizovať na iOS 7

iOS 7 sa teší veľkému rozšíreniu, no nie všetci, ktorí na nový systém prešli, sú s týmto prechodom spokojní. Ak ste až doposiaľ odolávali a nechali si na zariadení verziu iOS 6, Apple má nový spôsob, ako vás donútiť prejsť na iOS 7. V novom podpornom dokumente totiž vysvetľuje, že ak máte na iOS 6 problémy s videohovormi FaceTime, jediným možným riešením je aktualizácia na iOS 7. To platí pre tých, ktorí vlastnia s iOS 7 kompatibilné zariadenie.

Ak máte napríklad iPod touch štvrtej generácie, ktorý nepodporuje iOS 7, musíte aktualizovať na iOS 6.1.6. Problémy s FaceTime sa objavili po 16. apríli a sú spôsobené softvérovou chybou a certifikátom zariadenia, ktorý v tento deň vypršal. Majitelia zariadení s iOS 7.0.4 alebo iOS 6.1.6 a novších by s FaceTime nemali mať problém. To isté platí pre Macy – ak máte OS X Mavericks 10.9.2, OS X Mountain Lion 10.8 alebo Lion 10.7 s najnovšími bezpečnostnými aktualizáciami, alebo FaceTime pre Mac 1.0.5 a novší pre OS X 10.6, problém sa vás netýka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.