Apple údajne na WWDC predstaví high definition audio pre iOS a lepšie slúchadlá

Nové správy naznačujú, že Apple plánuje s iOS 8 priniesť prehrávanie hudby v high definition, teda vyššej kvalite ako doposiaľ. Piesne v tejto novej, vyššej kvalite, by mali byť predstavené na WWDC 2014, a dostupné budú cez iTunes Store. Hudobnú knižnicu vo vyššej kvalite by mala sprevádzať aj vylepšená verzia In-Ear slúchadiel. iOS 7 v súčasnosti nepodporuje v štandardnej Music aplikácii prehrávanie 24-bitových skladieb ani skladieb so vzorkovaním vyšším ako 48 kHz.

V kontexte akvizície spoločnosti Beats, ktorá stojí práve na predaji imidžových slúchadiel a najnovšie aj ponuke streamovania hudby, nie je zameranie Apple na hudbu prekvapivé. Vzhľadom na to, že akvizícia tejto spoločnosti ešte nebola oficiálne potvrdená, je však nepravdepodobné, aby prechod na high definition hudbu stihol čerpať z Beats. Konferencia WWDC 2014 začína už 2. júna a zameraná by mala byť predovšetkým na nové verzie iOS a OS X.

komentáre
  1. tie sluchadla budu aj tak grc.
    co som chcel ale povedat je, ze konecne zacina apple rozmyslat.
    uvital by som takisto upgrade ipodu classic (prehravat by to mao vsetky hlbky aj vzorky a tym by sa mala navysit aj pamat)

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.