Apple pripravuje septembrový iTunes Festival

Apple dnes oznámil, že tohtoročný iTunes Festival predstaví účinkujúcich ako Maroon 5, Pharell Williams, Beck, Sam Smith, Blondie, Kylie, David Guetta, 5 Seconds of Summer, Calvin Harris, Chrissie Hynde a mnohých ďalších. Festival bude prebiehať celý september v Londýne a ako každý rok, tak i teraz, lístky bude možné získať len cez rôzne mediálne súťaže, predovšetkým v Británii. Všetky koncerty budú ale naživo vysielané cez iOS aplikáciu iTunes Festival, na webe alebo na Apple TV.

Viac informácií o lístkoch a festivale nájdete na itunesfestival­.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.