Apple kampaň Your Verse bola rozšírená o dve nové reklamy na iPad

Marketingová kampaň na iPad Air s názvom Your Verse bola rozšírená o dve nové reklamy. Apple tu opäť ukazuje, v akých rôznych situáciách sa iPad využíva, a ako uľahčuje a skvalitňuje život najrôznejšim ľuďom. Konkrétne sa pozriete na fínskeho hudobného skladateľa, ktorý pri svojej práci využíva iPad Air, a na cestovateľku a bloggerku, ktorá sa vďaka iPadu lepšie orientuje v cudzine a so správnymi aplikáciami sa dokáže aj jednoducho dorozumieť.

Druhé video nájdete v pokračovaní článku.

Ako využívate iPad vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.