Apple aktualizoval AirPort Extreme a Time Capsule, rieši problém s bezpečnostnou chybou Heartbleed

Okrem iOS a OS X Apple aktualizoval aj firmvér pre sieťové zariadenia AirPort ExtremeTime Capsule. AirPort Base Station Firmware Update 7.7.3 prináša zlepšenia najmä v oblasti bezpečnosti OpenSSL. Rieši medializovaný bezpečnostný problém známy pod názvom Heartbleed, ktorý podľa odhadov zasiahol až 66 % internetu. Problém sa týka len AirPort Extreme a Time Capsule s 802.11ac, ktoré majú povolené funkcie Back to My Mac alebo Send Diagnostics. Ostatných sieťových zariadení AirPort sa problém Heartbleed netýka. Viac informácií o aktualizácii nájdete na oficiálnych stránkach podpory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.