Apple aktualizoval AirPort Extreme a Time Capsule, rieši problém s bezpečnostnou chybou Heartbleed

Okrem iOS a OS X Apple aktualizoval aj firmvér pre sieťové zariadenia AirPort Extreme a Time Capsule. AirPort Base Station Firmware Update 7.7.3 prináša zlepšenia najmä v oblasti bezpečnosti OpenSSL. Rieši medializovaný bezpečnostný problém známy pod názvom Heartbleed, ktorý podľa odhadov zasiahol až 66 % internetu. Problém sa týka len AirPort Extreme a Time Capsule s 802.11ac, ktoré majú povolené funkcie Back to My Mac alebo Send Diagnostics. Ostatných sieťových zariadení AirPort sa problém Heartbleed netýka. Viac informácií o aktualizácii nájdete na oficiálnych stránkach podpory.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.