ABC News sa podelili o štatistiky z používanosti ich Apple TV aplikácie

Apple TV je pre Apple v súčasnosti stále len na úrovni hobby, no pre poskytovateľov obsahu má význam. Svedčí o tom aj infografika spravodajského programu ABC News, ktorú máte možnosť vidieť nižšie. Podľa nej sleduje živý prenos ABC News cez Apple TV až o 50 % viac ľudí ako cez počítač a mobilné zariadenia spolu. Taktiež pri jednom otvorení ABC News na Apple TV strávia až o 65 % viac času ako keď si sadnú k ABC News na počítači. Najvyššiu sledovanosť zaznamenali o deviatej večer.

Aký kanál sledujete na svojej Apple TV najradšej vy?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.