Vývojári už údajne pracujú na Infinity Blade 3

Po zrušení očakávaného pokračovania hernej série Infinity Blade, s názvom Dungeons, prichádza prekvapivá správa. Vyzerá to tak, že napriek zrušeniu Infinity Blade Dungeons, vývojári z herného štúdia Chair pracujú na Infinity Blade 3. Zatiaľ čo Infinity Blade 3 by malo byť klasickým pokračovaním prvých dvoch častí, ktoré patria k najúspešnejším hrám App Storu, Infinity Blade Dungeons malo zo zabehnutých koľají vybočiť a priniesť nový spôsob ovládanie a herné princípy.

To, že v sérii Infinity Blade majú vývojári ešte množstvo plánov do budúcnosti, vrátane hier, potvrdil aj spoluzakladateľ Chair, Donald Mustard, keď ohlasoval zrušenie vývoja Infinity Blade Dungeons. Ideálnym časom na prvé ukážky z Infinity Blade 3 sa zdá byť jesenné Apple podujatie, na ktorom očakávame nový iPhone a prípadne ďalšie hardvérové novinky zo sveta iOS. Priestor počas Apple prezentácie dostali vývojári z Chair aj v minulosti.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?