Vyskúšajte si sami, ako by mohol vyzerať plochší dizajn iOS 7

Jednou z najväčších noviniek pondelkovej prezentácie na WWDC 2013 by mala byť nová generácia iOS. Mobilný operačný systém iOS 7 by mal byť podľa mnohých špekulácií prvým systémom, ktorý prinesie výrazné dizajnové zmeny. Dizajn iOS sa totiž prakticky od prvého iPhonu veľmi nezmenil. iOS 7 by tak malo opustiť skeuomorfizmus, teda snahu podobať sa materiálom zo skutočného sveta, ktorú vidíme napríklad v aplikáciách ako Notepad alebo Game Center. Celé používateľské prostredie by malo pôsobiť aj výrazne plochšie. Aké novinky si pre nás pripravil dizajnér Apple, Jony Ive, zistíme už v pondelok. Dovtedy si však môžete vyskúšať simuláciu iPhonu s iOS 7, ktorú v HTML5 vytvoril vývojár Steve King.

Dočkáme sa aj farebných iPhonov?

Simulácia konceptu iOS 7 je k dispozícii tu.

komentárov
  1. Tak dufam ze toto nie.Vyzera to otrasne.Mne to pripada akoby to bol prototyp iOS.  Ak takto budu vyzeart aplikacie.Tak zbohom ostanem radsej pri iOS6.

  2. Já fakt už nevím, četli jste slovo CONCEPT? Víte co to znamená? To znamená že někdo si doma něco nakreslil, o čem si myslí že by v novém iOS7 mohlo být a splácal to dohromady. A vy to tady hodnotíte jakoby to mělo takhle vypadat. Je pravda že článek je napsán hodně zavádějícím způsobem, za což by se autor měl stydět.

  3. Mr. Tomas Beles, ma to zmysel, takto dookola re-blogovavat koncepty od kdejakych dizajnerov, ktore sam dobre vies su len konspiracne teorie?

    Preco si radsej nerozobral UI WWDC app z clankum, ktory si sam pisal – ktory moze byt asi najpresnejsim voditkom, k tomu ako by mohlo vyzerat nove UI iOS7 (co samozrejme dufam, nie je pravda).

  4. @ Zed70: Presne tak, palec hore. :) Inac taketo clanky maju iba jedine, akoze, “pozitivum”, a to je velky pocet komentarov s dvoma duchaplnymi zakladmi myslienok: paci sa mi; fuj nepaci sa mi + sem tam sa dopise opat nieco “duchaplne” a “velmi dolezite a potrebne …” :D :D :D

  5. este za jobsa bola filozofia pouzivat mix bielej + ciernej na krytoch.. hadam sa to takto nedosere lebo to bude vyzerat ako detsky mobil z dracika…

  6. Na myslim ze tento nacrt je uplne mimo ak to bude flat design.. Tak rozhodne to Ive zjednoti aj farebne.. Aj ked si neviem predstavit imony na aplikacie tretich stran… Ale takto to podla mna na 99,99% nebude vyzerat.. To by bola druha velka katastrofa v apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť