Star Wars: Tiny Death Star – nová hra z Hviezdnych vojen, tentokrát od NimbleBit Disney a NimbleBit

Disney a NimbleBit sa zrejme nechali motivovať úspechom, ktorý sa podaril hernému štúdiu Rovio prenesením sveta Star Wars do sveta Angry Birds. Oznámili totiž spoluprácu na hre Star Wars: Tiny Death Star. Ak poznáte hru Tiny Tower od NimbleBit, Star Wars: Tiny Death Star by mala byť hernými princípmi podobná, líšiť sa bude najmä tématikou hviezdnych vojen. Vašou úlohou bude postaviť vesmírne stanice a ďalšie lokality tak, aby boli výnosné, a aby prilákali čo najviac obyvateľov a všetky známe postavy zo Star Wars. K originalite má podľa tvorcov prispieť aj 8-bitová retro grafika.

Hra bude zrejme dostupná zadarmo v rámci free-to-play modelu. Vydanie by malo prísť už „čoskoro“, bližšie detaily Disney ani NimbleBit nezverejnili.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Návod: Ako si nastavíte widgety v iOS 14

Apple včera vydal veľký update svojho OS pre mobilné zariadenia. Jednou z kľúčových noviniek sú widgety, na ktoré sa teraz pozrieme.
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…