Ratchet & Clank: Before the Nexus už čoskoro aj pre mobilné zariadenia

Ratchet & Clank je známa dvojica postavičiek z hernej série, ktorá vychádza exkluzívne pre herné konzoly Playstation už vyše desať rokov. O to prekvapujúcejší je najnovší príspevok na oficiálnom blogu herného štúdia Insomniac Games, že Ratchet & Clank s podtitulom Before the Nexus príde ešte tento rok na mobilné zariadenia. Hráči budú mať v hre rôzne úlohy, ako napríklad preskakovať medzi jednotlivými „zábradliami“, zbierať skrutky a podobne. Vďaka prepojeniu s Playstation network budete môcť využiť nazbierané veci aj v hre pre Playstation, Into the Nexus, ktorú táto mobilná verzia doprevádza.

V súčasnosti nie je známy dátum vydania, no Into the Nexus vyjde na Playstation 3 už 12. novembra, a tak v tomto období môžeme očakávať aj mobilnú verziu. Horúcimi kandidátmi na vydanie sú iOS a Android, aj keď v súčasnosti to ešte nie je oficiálne.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Apple vydá nové verzie svojich OS už dnes!

Apple v rámci svojho včerajšieho eventu, na ktorom predstavil nové Apple Watch Series 6, Apple Watch SE, iPad 8 či iPad…